09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

:: گردهمآیی بزرگ صنعتگران در و پنجره در نمایشگاه بین المللی تهران
دسته بندی :اخبار نمایشگاهی تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۰/۲۰

به گزارش از آریا فیر به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته؛در این رویداد بزرگ که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود، بیش از 400 شرکت از جمهوری اسلامی ایران و 10کشور خارجی جدیدترین تولیدات ، تجهیزات و خدمات مربوط به صنعت در و پنچره را عرضه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و در کنار شرکت های داخلی60 شرکت از کشورهای  ترکیه، چین، آلمان، بلغارستان، ایتالیا، بلاروس، اسپانیا، لهستان، اسلوونی و  بلژیک حضور خواهند داشت و آخرین پیشرفت های این صنعت را به نمایش می گذارند.

امسال استقبال از هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته به حدی بوده است که از حدود یک ماه قبل، فضای اختصاص داده شده به نمایشگاه تکمیل شد و بیش از 50 شرکت نیز در نوبت جایگزینی احتمالی قرار گرفتند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در فضائی بالغ بر42 هزار متر مربع در 13 سالن نمایشگاهی و در پنج گروه اصلی؛ گروه پروفیل یو پی وی سی، گروه در و پنجره یو پی وی سی، گروه ماشین آلات و تجهیزات، گروه در و پنجره آلومینیومی و گروه یراق آلات، شیشه پنجره و نشریات تخصصی و بصورت تفکیکی برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی در و پنجره ایران به علت روند چشمگیر رو به رشد و توسعه کیفی مطلوب، از دوسال قبل به عضویت اتحادیه جهانی نمایشگاههای جهانی (UFI) درآمد که این موضوع افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران در حوزه نمایشگاهی محسوب می شود.

معرفي ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل صنایع وخدمات مربوط به صنعت در و پنجره، شناسایی و معرفي مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود، ایجاد زمینه های سرمایه گذاری، آشنائی با نوآوری ها و پیشرفت های این صنعت، ایجاد فضای رقابتی ، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کنندگان و مصرف کنندگاه، اشتغالزائی و یافتن بازارهای صادراتی و افزایش صادرات مهمترین اهداف برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

در این نمایشگاه انواع در و پنجره های ساختمانی، اداری، صنعتی، بیمارستانی ، ماشین الات و ابزار تولید، مونتاژ و خط تولید در و پنجره، سیستم های تولید رباتیک، سیستم های اتوماسیون صنعتی، درهای گردان، درهای اتوماتیک، انواع تجهیزات و سیستم های دربازکن اتوماتیک، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های هوشمند ورود و خروج، سیستم های کنترل ورود و خروج، انواع دربازکن ها و انواع شیشه های مخصوص در و پنجره و دیگر صنایع وابسته به نمایش گذاشته می شود.

برگزاری یک همایش و هشت کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف مربوط به صنعت تولید در و پنجره از دیگر برنامه های جانبی هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

قرار است چهار هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای منطقه با حضور در این نمایشگاه ، ضمن بازدید از غرفه و سالن های نمایشگاهی، برای عقد قرارداد با بنگاهای اقتصادی و تولید کنندگان در و پنجره ایرانی وارد مذاکره شوند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از 5 تا 8 بهمن ماه هر روز از ساعت 30/8 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

نظرات شما :
ساعت و تاریخ : 5:5- 1397/3/5
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :