09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

:: فراخوان براي حضور استارتاپ هاي فعال در سبيت 2017
دسته بندی :اخبار نمایشگاهی تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۰/۱۲

به گزارش آریافیر به نقل از خبرگزاری آریا سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور از استارتاپ هاي فعال دعوت مي‌کند، در صورت علاقه‌مندي براي حضور در پاويون استارتاپ هاي نمايشگاه سبيت 2017 آلمان آمادگي خود را اعلام کنند. 
 سازمان پيرو انعقاد تفاهم‌نامه با برگزارکننده نمايشگاه سبيت در آلمان در نظر دارد علاوه بر اعزام 10 استارتاپ برتر در الکام استارز بيست و دومين نمايشگاه الکامپ، شرايطي را براي حضور ديگر استارتاپ هاي علاقه‌مند به اين رويداد بين‌المللي فراهم سازد تا کسب‌وکارهاي نوپاي ايراني حضوري پررنگ در پاويون استارتاپ هاي نمايشگاه سبيت 2017 آلمان رقم بزنند.
در بيست و دومين نمايشگاه الکامپ براي دومين سال پياپي سالني مستقل با عنوان الکام استارز برپا شد که 250 کسب‌ و کار نوپا حضور يافته و ايده‌ها و توانمندي‌هاي خود را در معرض نمايش گذاشتند.
با توجه به تفاهم و ارتباط  مستمر سازمان با مديران  سبيت و نماينده رسمي اين نمايشگاه در کشورمان به‌منظور تسهيل فرآيند حضور استارتاپ ها در پاويون استارتاپ ها CeBIT2017 تحت نظارت سازمان نظام صنفي رايانه‌اي، از تمامي کسب‌ و کارهاي نوپا دعوت مي‌شود در صورت تمايل، آمادگي اوليه خود را براي حضور در اين پاويون اعلام کنند. سازمان نيز متعاقبا هزينه‌هاي حضور در اين رويداد بين‌المللي را به اطلاع علاقه‌مندان مي‌رساند.
نمايشگاه سبيت آلمان به‌عنوان بزرگ‌ترين و معتبرترين نمايشگاه بين‌المللي  کامپيوتر جهان قرار است از 20 الي 24 مارس 2017 (30 اسفند 1395 تا چهارم فروردين 1396) برگزار شود.

نظرات شما :
ساعت و تاریخ : 5:5- 1397/3/5
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :