09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

:: نمايشگاه مبلمان ، لوستر و چراغ هاي تزئيني در بندرانزلي افتتاح شد
دسته بندی :اخبار نمایشگاهی تاریخ انتشار :۱۳۹۰/۳/۷

هر نمايشگاهي که برگزار مي شود٬ اهداف خاصي را دنبال مي کند اما هدف کلي نمايشگاه ها علاوه بر معرفي تکنولوژي و فن آوري با ماشين آلات و تجهيزات نو ، جذب مشتريان و نمايندگان جديد، شناخت و اصلاح کانال هاي توزيع و ارتباط با آنهاست.
واين در حاليست که با توجه به اهميت اطلاع رساني و ايجاد فضاي مناسب تبليغاتي، بدون شك برگزاري نمايشگاه اهميت ويژه اي مي يابد .
به همين منظور نمايشگاه به عنوان يكي از موثرترين و بهترين شيوه هاي بازاريابي و فروش همواره مورد توجه مديران موفق و آينده نگر بوده است.
خوشبختانه در سالهاي اخير شاهد افتتاح نمايشگاه هاي متعدد عرضه مستقيم کالا و نمايشگاه تخصصي در شهرستان بندرانزلي مي باشيم و اين امر براي شهرستاني که فاقد فضاي نمايشگاهي مناسب جهت برپايي نمايشگاه ها است نقطه ي قوتي به شمار مي رود كه اميد است توجه مسئولان امر به  ايجاد فضاي نمايشگاهي مطلوب بتواند گام مهمي در رشد ٬ شكوفايي و تحقق اهداف نمايشگاهي باشد.
به گزارش خبرنگار آريا از بندرانزلي ٬ با توجه به استقبال مردم انزلي از نمايشگاه هاي گذشته ، همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و سالروز آزاد سازي خرمشهر ، به همت بخش خصوصي و نظارت اداره ي بازرگاني شهرستان بندرانزلي ، سومين نمايشگاه مبلمان ، لوستر و چراغ هاي تزئيني با حضور برترين هاي بازار مبل تهران در اين شهرستان افتتاح شد .
اين نمايشگاه از سوم تا هشتم خرداد ماه جاري به مدت پنج روز در اين شهرستان داير مي باشد.
نمايشگاه مبلمان ، لوستر و چراغ هاي تزئيني بندرانزلي که هدف از برگزاري آن عرضه ي مستقيم کالا به مشتريان با قيمت مناسب عنوان شد ، هر روزه از ساعت  16 الي 22 براي بازديد عموم باز است.
مجريان اين نمايشگاه  با انديشيدن تدابيري ٬ توليد کنندگان را ملزم به تحويل اصل کالاي خريداري شده به مشتريان کرده اند.
در اين نمايشگاه 30 کارخانه ي توليد مبلمان ، سرويس خواب ، لوستر، ميز غذاخوري و جهيزيه کامل عروس داراي پروانه ي کسب ، شرکت دارند.
نمايشگاه  مذكور ٬ حدود 50 غرفه دارد که تعدادي از اين غرفه ها در مکان سرپوشيده و مابقي در محوطه ي باز  در چادر با داربست هاي استيل، کالاهاي خود را به معرض  فروش و ديد عموم گذاشته اند .
خريداران مي توانند اجناس مورد نظر خود را در اين نمايشگاه با 20 درصد تخفيف خريداري کنند و نوعروسان نيز مي توانند از تخفيف ويژه ي 30 درصدي برخوردار شوند .
برگزار کنندگان اين نمايشگاه که تا کنون نمايشگاه هايي را در شهرستان هاي شيراز ، اردبيل و ... برگزار کرده اند ، اميدوارند بتوانند سابقه خوبي از برپايي نمايشگاه تخصصي مبل ، لوستر و چراغ هاي تزئيني ارائه دهند.
ارايه توانمندي‌هاي بخش توليد مبلمان و تزيينات آن، ارتقا توان توليد كنندگان اين بخش براي حضور در بازارهاي مختلف و بازاريابي را مي توان از دلايل برگزاري اين گونه نمايشگاه ها دانست.
مبلمان ايراني كيفيت بسيار مطلوبي دارد که در صورت حمايت بيشتر از توليد كنندگان با كاهش قيمت تمام شده و ارزانتر شدن اين كالاها ٬ امکان دسترسي به بازارهاي كشورهاي همجوار فراهم خواهم شد .
با توجه به اينکه در استان گيلان منابع كافي و مناسب براي توسعه صنعت مبلمان وجود دارد انتظار مي رود با برخورداري از سرمايه گذاري مناسب در صنعت مبلمان استان گيلان و وجود اتحاديه هاي فعال در اين زمينه، صنعت مبل گيلان حضور قويتري را در رويدادهاي تجاري استان و کشور ايفا کند.
موثر بودن توسعه فعاليتهاي بازاريابي بويژه در بحث نمايشگاه ها ، نيازمند جلب حمايت هاي لازم از سوي مسئولان مربوطه است چرا که برگزاري نمايشگاه ها تاثير زيادي بر توسعه و رونق صنعت استان دارند.
در نمايشگاه مبلمان ، لوستر و چراغ هاي تزئيني بندرانزلي نيز حمايت ها و همکاري هاي بي دريغ مسئولان اين شهرستان از جمله عبداله پور فرماندار انزلي ، موسويان معاونت برنامه ريزي و امور عمراني  فرمانداري ، جعفري معاونت سياسي و اجتماعي فرمانداري ٬ خوشدل رييس اداره ي بازرگاني شهرستان  و علي پور از کارشناسان فرمانداري بندرانزلي و شهرداري اين شهرستان ( در خصوص نصب بنرهاي تبليغاتي در سطح شهر) ، تاثير بسزايي در هرچه بهتر برگزار کردن اين نمايشگاه داشته است.
همچنين با توجه به اينکه بندرانزلي پرباران ترين شهر کشور است لزوم ايجاد فضاي نمايشگاهي در اين شهرستان گردشگر پذير لازم و ضروري مي باشد. 
شهرستان بندرانزلي متاسفانه براي برپايي نمايشگاه هاي هنري ، ادبي ، فصلي ، تجاري و تخصصي با مشکل روبرو است و اين درحالي است که در گذشته فضايي به اين منظور در اين شهرستان ايجاد شد که با تغيير کاربري به بازار ساحلي تبديل شد .
در اين راستا با تشکيل جلسات متعدد نيز در اين خصوص ، ايجاد فضاي نمايشگاهي بعنوان يکي از پيشنهادات سفر رياست جمهوري مطرح شد که خوشبختانه احداث فضاي نمايشگاهي مطلوب ، هم اکنون يکي از مصوبات دور سوم سفر رياست جمهوري به اين شهرستان مي باشد.
با تحقق اين امر قول مساعد فرماندار بندرانزلي نيز براي فراهم کردن مكان مناسب براي برپايي نمايشگاههاي مختلف تا سال 90 محقق خواهد شد .
بندرانزلي يکي از پرجاذبه ترين شهرهاي استان گيلان است که همجواري آن با تالاب بين المللي انزلي و درياي خزر ، لقب منحصر به فرد ترين شهرستان را براي اين زمرد گيلان به ارمغان آورده است، به همين منظور برگزاري نمايشگاه هاي فصلي ، تخصصي ، تجاري و صنعتي از کارخانه هاي توليدي کشور در اين شهرستان مي تواند علاوه بر جذب سرمايه گذاران و گردشگران داخلي ، زمينه را براي جذب سرمايه گذاران و گردشگران خارجي نيز فراهم کند .
گفتني است کارشناسان و بازرسان اداره ي بازرگاني شهرستان بندرانزلي بر عملکرد نمايشگاه مبلمان ، لوستر و چراغ هاي تزئيني اين شهرستان نظارت دارند.

نظرات شما :
ساعت و تاریخ : 20:18- 1396/10/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :