09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

ارسال ایمیل تبلیغاتی

امروزه با گسترش سایت های اینترنتی زمینه مناسب برای معرفی خود به دیگران مهیا شده است و در این میان استفاده تجاری از اینترنت کاملا محسوس است. بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی ، محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه اینترنت به دیگران معرفی می کنند و هر شرکت بنابه تجارب و آگاهی خود در زمینه اینترنت در این میدان نقش خود را ایفا می کند. یکی از نیازهای سایت های تجاری تبلیغات و یا به عبارتی دیگر معرفی محصول و خدمت خود به دیگران است. تبلیغات در اینترنت به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از موثر ترین آنها ایمیل مارکتینگ می باشد. ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل تبلیغاتی به هزاران مخاطب اینترنتی فعال و این یعنی معرفی محصول خود به هزاران کاربر فعال اینترنتی.
اما نکته مهم این است که ارسال ایمیل با در نظر نگرفتن جامعه هدف گاها ممکن است باعث تبلیغات منفی گردد.
از اینرو، بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران، به پشتوانه بیش از 100.000 شرکت و 3.000.000 ایمیل به تفکیک حرفه این افتخار را دارد تا میزبان آگهی های محصولات و خدمات شما بوده و برای رسیدن به آنچه که شما از تبلیغات انتظار دارید در کنار شما باشد.

چگونه از این خدمات استفاده کنم ؟

برای استفاده از امکانات این شرکت برای ارسال ایمیل تبلیغاتی به گروههای هدف که شامل لیست مشارکت کنندگان در نمایشگاههای مختلف و یا بازدید کنندگان از این نمایشگاهها و همچنین لیست کاملا تفکیک شده و آدرسهای ایمیل فعال و شرکتی می باشد میتوایند ضمن با مسئول بخش ایمیل مارکتینگ شرکت تماس بگیرید .

تلفن تماس : 09197180206 

و یا با آدرس info@ariafair.com  مکاتبه نمائید.