09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

نمایشگاه مجازی

نمایشگاهها در ایران اسلامی به عنوان یکی از مهمترین بسترهای مناسب بازاریابی به شمار می آید و مشارکت در نمایشگاهها همچنان یکی از ابزارهای کارا و مطلوب در این زمینه محسوب می گردد .
علی رقم تمامی اهمیت نمایشگاه ها در بازریابی و اقتصاد ، عواملی همچون محدودیت زمان و مکان ، جستجوی مشکل محصول و خدمات عرضه شده ، خلا یکساله تادوره بعدی ، قابل دسترس نبودن همگانی ، عدم پایداری تعامل و همکاری شرکت ها و فعالان و ... در عین تاثیر مهم آنها از کارایی آنها تا حدودی کاسته است ، امروزه با توجه به گستردگی فضای مجازی و دسترسی آسان به این فضا و استقبال بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان جهت تهیه نیازهای خود از این طریق، لزوم برنامه ریزی و اجرای نمایشگاه مجازی بعنوان حامی ، تقویت کننده مرتفع کننده ی برخی محدودیت های نمایشگاه های حقیقی در افزایش تولید و صادرات ملی بسیار حایز اهمیت است.
از همین رو شرکت تجارت و اطلاعات نمايشگاهي آريا رستاك با هدف ارایه امکانی نو در جهت ارتقا صنعت نمایشگاهی کشور و افزایش تولید و معرفی محصولات و فناوریهای داخلی با ساعت ها کار کارشناسی تصمیم به ارائه خدمات جامع ، کارآمد و قابل توسعه با عنوان نمایشگاه مجازی نموده است.

مزایای و امکانات نمایشگاه مجازی

چرا در نمایشگاه مجازی ثبت نام کنم ؟

چگونه ثبت نام کنم ؟

مشاهده نمایشگاه مجازی

ورود به نمایشگاه مجاری