09197180206  
شناسه : رمز عبور :
 

 


فروشگاه محصولات و کتابهای نمایشگاهی
کتابهای نمایشگاهی خود را از اینجا تهیه كنيد .
http://shop.ariafair.com

عبارت مورد نظر را جهت جستجو وارد نمائید :

 

 
 
 
   

بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران  ، تبادل اطلاعات ضروري و حياتي مربوط به نمايشگاهها، رويدادها، مشارکت کنندگان و مجریان نمايشگاهی را توسط بكارگيري رسانه های الكترونيك در دستور كار خويش قرار داده است.

از اين رو با توجه به ويژگي های غیر قابل انکار اينترنت به عنوان يک رسانه همگانی الکترونیک دو سویه، این شرکت امكانی را فراهم نموده تا از طريق وب سايت خود حجم انبوه اطلاعات همواره در تغییر شرکتها، موسسات و سازمانهای نمایشگاهی و نیز اطلاعات خود نمایشگاهها را مدیریت و راهبری نماید.

"بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران"  با اعتقاد به نقش بنيادين اطلاعات مفيد در موفقيت فعاليت های نمايشگاهی؛ و به جهت ايفای نقش مرجع اطلاع رساني و پر کردن خلائي که از اين بابت گريبانگير فعاليت های نمايشگاهی ميباشد راه اندازي شده است.

به اين ترتيب "بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران"  با هدف ارائه مفيد و مؤثر  اطلاعات نمايشگاهی به مخاطبان؛ اعم از مراکز نمایشگاهی در تهران و شهرستانهای ایران ، شركت كنندگان در نمایشگاه ها ، مجریان برگزاری نمایشگاه ها  و شرکتها و پیمانکاران ارائه دهنده خدمات نمايشگاهی؛ اقدام به گردآوري، سازماندهي، دسته بندي، توزيع و ارتقاء و به روز سازي هدفدار اين اطلاعات نموده است.

از آنجا که نوعاً چهار گروه شرکت و موسسه در برپايي هر نمایشگاه مشارکت دارند، بنابراین ساختار اطلاع رسانی "بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران"  به گونه ای طراحی شده  که دو فهرست مستقل تحت عنوان فهرست مجريان نمايشگاهی و فهرست مراکز نمايشگاهی  پیش بینی گردیده است . هر چند در مواردی نمایشگاههای داخلی توسط عوامل و کارشناسان همان مرکز نمایشگاهی برگزار می شود و عملا این دو دسته یکی می شوند .

در بخش خدمات نمايشگاهی بدليل ماهيت فعاليتهای نمايشگاهی و نیاز شرکت کنندگان به پیش بینی طراحی و ساخت غرفه و نوع چیدمان غرفه های نمایشگاهی و لزوم شناسائی پیمانکاران و شرکتهای ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی از قبیل : غرفه سازی ، تبلیغات ، تجهیزات اضافی داخل غرفه ها ، تزئینات مورد نیاز جهت غرف و همچنین نیازهای مرتبط با دعوت از مهمانان داخلی و خارجی شامل تورهای گردشگری ،رستورانها ،  هتلها و ... به دسته بندی های مختلف تقسیم شده است .

با توجه به اینکه ارائه لیست شرکت کنندگان در هر نمایشگاه همواره از موضوعات مهم در برقراری ارتباط موثر و مفید در بین شرکتهای نمایشگاهی و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی می باشد این وب سایت همواره سعی می نماید با جمع آوری و ارائه لیست شرکت کنندگان در نمایشگاهها کشور گامی موثر در این زمینه بردارد . لذا از کلیه مراکز معتبر نمایشگاهی و مجریان محترم نمایشگاهی تقاضا دارد با ارائه لیست مشارکت کنندگان در نمایشگاههای خود در جمع آوری و تکمیل این بانک (که بی شک منفعت عمومی را در پی خواهد داشت و کمک بسیار مهمی در ارتقا جایگاه نمایشگاهی کشور دارد ) ما را یاری داده و خود نیز از همکاری دیگر دوستان استفاده بهینه را ببرند.

بی شک جمع آوری و ارائه لیست نمایشگاههای داخلی ایران و اطلاع رسانی از آخرین تغییرات نمایشگاهها به تمامی دست اندرکاران صنعت نمایشگاهی منفعت خواهد رساند.

"بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران"  مشتمل بر بخشهای ذیل ميباشد :

 

تقویم نمايشگاهها

فهرست شركتها و موسسات مجري نمايشگاهی

 فهرست شركتها و موسسات خدمات نمايشگاهی 

فهرست شرکتها و مراکز نمايشگاهی داخل کشور

لیست شرکت کنندگان در نمایشگاههای اخیر 

 

ثبت نام در "بانک جامع اطلاعات نمایشگاهی ایران"  ؛ پيش شرط دريافت ساير خدمات سایت ميباشد.